Rada Miasta Świdnik VIII kadencji 2018-2023
górny rząd od lewej: Mariusz Wilk, Aleksander Suski, Kazimierz Patrzała, Stanisław Kubiniec, Roman Kozak, Marcin Magier, Andrzej Krupa, Ireneusz Szutko, Krzysztofa Kamińska, Stanisław Skrok, Robert Syryjczyk, Mirosław Tarkowski,
dolny rząd od lewej: Kazimierz Bachanek, Tomasz Kociński, Katarzyna Denis, Waldemar Jakson – Burmistrz, Włodzimierz Radek – Przewodniczący Rady Miasta Świdnika, Janusz Królik, Magdalena Szabała, Maciej Kantor, Waldemar Białowąs, Grzegorz Doroba, Ewa Jankowska – Sekretarz, Marcin Dmowski – zastępca Burmistrza.
RADNI RADY MIASTA ŚWIDNIK VIII KADENCJI (2018-2023):
- Włodzimierz Radek – Przewodniczący Rady Miasta Świdnik
- Roman Kozak – Wiceprzewodniczący Rady Miasta Świdnik
- Andrzej Krupa – Wiceprzewodniczący Rady Miasta Świdnik
- Janusz Królik – Wiceprzewodniczący Rady Miasta Świdnik
- Kazimierz Bachanek
- Waldemar Białowąs
- Katarzyna Denis
- Grzegorz Doroba
- Tomasz Kociński
- Krzysztofa Kamińska
- Maciej Kantor
- Stanisław Kubiniec
- Marcin Magier
- Kazimierz Patrzała
- Stanisław Skrok
- Aleksander Suski
- Magdalena Szabała
- Ireneusz Szutko
- Robert Syryjczyk,
- Mirosław Tarkowski
- Mariusz Wilk
DYŻURY
Dyżury Przewodniczącego Rady Miasta Świdnika odbywają się w każdy czwartek w godzinach od 15.00 do 16.00 w pokoju 421 (IV piętro) Urzędu Miasta Świdnik.
Dyżury Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Świdnika odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach od 15.00 do 15.30 w pokoju 421 (IV piętro) Urzędu Miasta Świdnik.
KONTAKT
Wydział Organizacyjno-Samorządowy Urzędu Miasta Świdnik
parter, pokój 007/008
tel.: 81 751 76 94/93
e-mail: bs@e-swidnik.pl
TRANSMISJE ONLINE Z OBRAD – kanał YouTube: Urząd Miasta Świdnik TV
SKŁADY OSOBOWE KOMISJI RADY MIASTA ŚWIDNIKA
KOMISJA REWIZYJNA
1. Aleksander Suski – Przewodniczący
2. Ireneusz Szutko – Wiceprzewodniczący
3. Stanisław Kubiniec
4. Marcin Magier
5. Robert Syryjczyk
KOMISJA BUDŻETU
1. Katarzyna Denis – Przewodnicząca
2. Marcin Magier – Wiceprzewodniczący
3. Kazimierz Bachanek
4. Stanisław Skrok
5. Mariusz Wilk
KOMISJA STRATEGII I ROZWOJU GMŚ
1. Bachanek Kazimierz – Przewodniczący
2. Waldemar Białowąs – Wiceprzewodniczący
3. Roman Kozak
4. Mirosław Tarkowski
5. Mariusz Wilk
KOMISJA ZDROWIA SPORTU I TURYSTYKI
1. Mirosław Tarkowski – Przewodniczący
2. Robert Syryjczyk – Wiceprzewodniczący
3. Maciej Kantor
4. Tomasz Kociński
5. Andrzej Krupa
KOMISJA GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ
1. Tomasz Kociński – Przewodniczący
2. Magdalena Szabała – Wiceprzewodnicząca
3. Grzegorz Doroba
4. Roman Kozak
5. Janusz Królik
KOMISJA OŚWIATY RODZINY I SPRAW SPOŁECZNYCH
1. Stanisław Kubiniec – Przewodniczący
2. Krzysztofa Kamińska – Wiceprzewodnicząca
3. Grzegorz Doroba
4. Kazimierz Patrzała
5. Janusz Królik
KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI
1. Kazimierz Patrzała – Przewodniczący
2. Stanisław Skrok – Wiceprzewodniczący
3. Katarzyna Denis
4. Maciej Kantor
5. Aleksander Suski
Więcej informacji (regulamin, terminy, interpelacje) tutaj – Biuletyn Informacji Publicznej.